
9 650 ₴
Жіночий міський велосипед Avanti Fiero 6 spd призначений для комфортної їзди міськими вулицями та дорогами. Білий колір надає велосипеду стильного та елегантного вигляду.
Велосипед оснащений зручним сідлом Avanti FU-798 та підсідальним штиром Avanti FF-A1, що забезпечує комфорт при тривалій поїздці. Наявність заднього багажника та підніжки робить його зручним та практичним для повсякденного використання у міських умовах.
Велосипед оснащений надійною системою перемикання швидкостей Shimano, пружинно-еластомірною вилкою Zoom 325E та алюмінієвими обідами Avanti CT-AP23. Комплектація включає крила, тріскотку, втулки Avanti SF-HB03R/F, а також платформні педалі та підсвічування для безпечної їзди в темний час доби.
Максимальне навантаження велосипеда: 100 кг








Велосипеди
Самокати
Запчастини для велосипедів
Аксесуари для велосипедів
Екіпірування для велосипедистів
Інструменти для велосипедів | Основні | |
|---|---|
| Виробник | Avanti |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Перемикання швидкостей | заднє перемикання швидкостей, Ручне |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 16" |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 80 мм |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Підніжка | Так |
| Кермо | З підйомом |
| Тип профілю | Двостінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вилка | Zoom 325E, пружинно-еластомірна |
| Втулка задня | Avanti SF-HB03R |
| Втулка передня | Avanti SF-HB03F |
| Вынос руля | Avanti FF-B1 60 mm, 25,4 mm |
| Каретка | Картридж NECO пром. підшипники |
| Манетки, шифтери | SHIMANO REVO-SHIFT SL-RS36, 6 spd |
| Обід | Avanti CT-AP23 Double Wall ALLOY |
| Перемикач задній | Shimano Tourney RD-TZ50 |
| Підсідельний штир | Avanti FF-A1, 250 mm |
| Покришки | 26 х 2,125 Avanti |
| Рама | Алюмінієва, жіноча геометрія, складно профільовані труби |
| Кермова | Neco 1" нарізна |
| Сідло | Avanti FU-798 комфорт |
| Гальма | Artek MV-993-DG |
| Трешотка | FW-6SI |
| Цепь | KMC Z1 |
| Шатуни | Avanti — GS-P113, 1 зірка, 36 зубів, довжина 170mm |