
18 200 ₴




Морський жіночий 26 Spelli City Nexus. Рама виготовлена З алюмінієвого сплаву за допомогою складної гідравлічної профілактики труба. Велосипед призначено для їзди по асфальтованих дорогах і по легкому бездоріжку. Збільшений діаметр колес 28 Дюймів забезпечує високу швидкість і накат велосипеда. Ця Модель велосипеда City є однією з популярних по своїй комплектації в лінійці велосипедів Spelli. City байк укомплектований амортизаційним вилкой SR Suntour для плавного Какт, якісний 3-х Швидкий трансмісій Shimano Nexus з системою перемикання і гальмування всередині задньої втулки і ефективні передним ручним гальмом. Втулка Shimano Nexus гарантує якість і точне перемикання швидкостних режимів. До комплектації велосипеда входять довгі пластикові крила з бризками і міцний алюмінієвий багажник для перевезення вантажів. Комфортна і сучасна геометрія рами, які є цінними компонентами, чудова збірка та унікальний дизайн не залишить байдужими власників чудового велосипеда, а інші захочуть придбати такий самий. Доступність ціни при кращій якості це Spelli !!!
Вибір розміру рами крос-кантрі, гірських, міських і гібридних велосипедів
| Розмір рами, дюйми | Ваш зріст, см. | Розмір рами, cm. | Розмір рами, умовний.ед. | Позначення |
| 13" | 130 - 145 | 33 | XS (XSmall) | Мінімальний |
| 14" | 135 - 155 | 35,6 | XS (XSmall) | Мінімальний |
| 15" | 145 - 160 | 38,1 | S (Small) | Малий |
| 16" | 150 - 165 | 40,6 | S (Small) | Малий |
| 17" | 156 - 170 | 43,2 | M (Meduim) | Середній |
| 18" | 167 - 178 | 45,7 | M (Meduim) | Середній |
| 19" | 172 - 180 | 48,3 | L (Large) | Великий |
| 20" | 178 - 185 | 50,8 | L (Large) | Великий |
| 21" | 180 - 190 | 53,3 | XL (XLarge) | Великий |








Велосипеди
Самокати
Запчастини для велосипедів
Аксесуари для велосипедів
Екіпірування для велосипедистів
Інструменти для велосипедів | Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spelli |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 15 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Перемикання швидкостей | заднє перемикання швидкостей, Ручне |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 16" |
| Зріст велосипедиста | 160-175 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 60 мм |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вилка | Амортизаційна SUNTOUR CR7V |
| Втулка задня | Shimano Nexus 3 швидкості |
| Втулка передня | JoyTech алюміній під ексцентрику |
| Вынос руля | Zoom регульований, 1", діа.: 25,4мм |
| Каретка | Картридж NECO пром. підшипники |
| Касета, тріскачка | Shimano Nexus, 18T |
| Манетки, шифтери | Shimano Nexus 3 швидкості |
| Обід | Spelli, подвійний, алюмінієвий |
| Педалі | Пластикові, широкий майданчик |
| Перемикач задній | Shimano Nexus, 3-швидкісна система перемикання |
| Підсідельний штир | Zoom дієслів, діа.: 27,2, довжина: 350мм |
| Покришки | kenda 26 x 1,95 |
| Рама | Алюмінієва, жіноча геометрія, складно профільовані труби |
| Кермова | Neco 1" нарізна |
| Кермо | Zoom алюмін., діа: 25,4, довжина: 640 мм |
| Сідло | SPELLI |
| Гальма | Передний: V-brake Promax; Задній: гальмівна втулка Simano Nexus |
| Цепь | KMC Z-410 |
| Шатуни | Prowheel, алюміній 38T, довжина: 170мм |