



60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴








Велосипеди
Самокати
Запчастини для велосипедів
Аксесуари для велосипедів
Екіпірування для велосипедистів
Інструменти для велосипедів | Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Гума |
| Особливості | Насічки, Гумове покриття, Продаються парою |
| Розмір | L |
| Тип | Гріпси |
| Колір | Чорний |
| Гріпси | |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Кріплення | Посадка внатяг |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина | 122 см |